فروردین ۲۴, ۱۴۰۰
داغ ترین ها
  • تبلیغ و معرفی فروشگاه های اینترنتی و استارتاپ ها در وب سایت آفتابگردون با تخفیف ویژه
  • معرفی مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی با روش های نوین لینک بلدینگ
  • تبلیغ کالا و خدمات شما با تعرفه بسیار ارزان در وب سایت و شبکه های اجتماعی

چرا کالا و خدامات و ایده های خود را تبلیغ کنیم ؟

شهرستان ملایر ، یکی از شهرستان های استان همدان است که بعد از همدان بزرگترین شهرستان این استان محسوب می گردد . پیشینه تاریخی چند هزار ساله این شهر ، پر افتخارترین ابنیه های تاریخی نظیر تپه نوشیجان را برای نسل امروزی به یادگار گذاشته است .

حسن همجواری شهرستان ملایر با رشته کوه زاگرس و برخورداری از منابع طبیعی و خدادادی بی حد و حصر و آب و هوای  مطبوع کوهستانی ، کیفیت و رونقی به بخش کشاورزی و دامپروری این شهرستان بخشیده است که شاید به جرات بتوان ادعا نمود که در تمام کشور بی نظیر و یا کم نظیر است .

کشمش و انگور ملایر به واسطه همین امکانات طبیعی ، بهترین و با کیفیت ترین و خوش طعم ترین کشمش و انگور بوده و ثبت جهانی انگور ملایر گواه این مدعا ست .

همچنین عسل طبیعی کوهستان ملایر و گیاهان کم نظیر دارویی و خشکبار ملایر نظیر گردوی ملایر ، بادام ، آلو بخارا ، قیسی و برگه زردآلو و هلو در نوع خود بی نظیر اند.

به لحاظ صنایع دستی نیز شهرستان ملایر چندین برند معتبر را در خود جای داده است که در نوع خود در سطح جهانی  بی نظیر اند مانند مبل و منبت ملایر که اخیر نیز شهرستان ملایر به عنوان پایتخت مبل و منبت به ثبت رسید .

از دیگر صنایع دستی و چوبی این خطه می توان به کارگاه های تولید لوازم موسیقی سنتی اشاره نمود . اساتید بسیار نامی در این رشته در شهرستان ملایر فعالیت می نمایند که تولیدات آنها شهره جهانی پیدا نموده است .

علاوه بر تمام این موارد ، جمعیت شهرستان ملایر را انسانهایی شریف ، فرهنگی و با روحیه انقلابی تشکیل داده اند و وجود چند دانشگاه در رشته های مختلف موجب گردیده تا امروزه اکثر جوانان این شهرستان تحصیل کرده و صاحب ایده های خاص و نوآورانه  و استارتاپ ها و مشاغل بدون رغیب باشند .

امروزه با گسترش سهم اینترنت به عنوان یک رسانه اجتماعی با میلیونها کاربر روزانه باعث شده تا تبلیغات کالا و خدمات از شیوه قدیمی و سنتی پخش تراکت و بنر تبلیغاتی و یا اعلامیه فراتر رفته و دایر تبلیغات گستره جهانی پیدا نماید .

لذا در این عصر کسب و کارهایی می توانند شاهد موفقیت و پیشرفت در آینده باشند که بتوانند با تبلیغات صحیح و اصولی در دنیای دیجیتال برند خود را به کاربران بیشتری چه در داخل کشور و چه در دیگر مناطق جهان معرفی نمایند .

سهم دارامد های اینترنتی امروزه بخش بالایی از تولید ناخالص کشورها را به خود اختصاص داده است . امروزه هر کسی می توانند با کمترین هزینه و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی درآمد خوبی را نصیب خود نماید .

تبلیغات صحیح و بروز عالاوه بر اشتغال زایی و حمایت از مشاغل کوچک در ملایر ، می تواند گامی موثر در افزایش خردیدار و سرمایه گذار و رونق تولید در سالی که  به کلام نورانی رهبر فرزانه انقلاب به نام سال جهش در تولید مزین گردیده است ، منتهی شود

طراحی و سئو شده توسط ملایر دیجیتال